top of page

KÕRGEIMA KLASSI KOSMEETIKA

imageedit_1_6343881099.png

BoLCA+

Maailma esimene komponent - Botulinum Polypeptide - 1 , mis on BoLCA toodete aluseks, on suunatud naha üldise seisundi, selle kvaliteedi ja välimuse olulisele parandamisele ning eriti agressiivsele ja tõhusale võitlusele peen- ja miimiliste kortsude vastu. , samuti sügavate kortsude raskuse märkimisväärne vähenemine.

BoLCA on professionaalne Korea bränd, mis lõi läbimõeldult ja tasakaalustatult kosmeetikatoodete sarja, mis lõi õhku tavapärased arvamused näonaha süstimiseta noorendamise meetodite ja meetodite kohta!

IS CLINICAL

ISCLINICAL (INNOVATIVE SKINCARE®) – Ameerika kõrgeima klassi kosmeetikatooted, millel on tõestatud kliinilised ja praktilised tulemused.

 

IS CLINICAL  Farmatseutiliste taimsete koostisosadega (lisaks peptiidid, kasvufaktorid ja antioksüdandid) on see teaduslikult toetatud ilu.

 

iS CLINICAL kosmeetika efektiivsus on suunatud naha vananemise, akne, tedretähnide ja hüperpigmentatsiooni probleemide lahendamisele.

Isclinical banner.png
Fito banner.png

FITOMELATONINA

Psühokosmetseutika Fitomelatonina - on "tark" kosmeetika!

  • loomulik

  • Ei sisalda säilitusaineid

  • Parabeenivaba

  • Ei ärrita nahka

Fitomelatoniin küllastab nahka melatoniini loodusliku (taimse) analoogiga – hormooniga, mis reguleerib inimese organismi endokriinsüsteemi aktiivsust, aeglustab vananemisprotsesse, tugevdab immuunsüsteemi ja omab võimsat antioksüdantset omadust.

bottom of page