top of page

IS CLINICAL®

by INNOVATIVESKINCARE

imageedit_49_7167503957.jpg

Miks usaldavad professionaalsed kosmetoloogid

ravikosmeetikat iS CLINICAL®?

ÜLEMAAILMNE TUNNUSTUS

 

Tänu unikaalsetele omadustele kasutavad iS CLINICAL® kosmetseutikat plastilised kirurgid, autoriteetsed dermatoloogid, professionaalsed kosmetoloogid ja meigikunstnikud üle kogu maailma. iS CLINICAL® tooteid müüakse kuulsaimates meditsiinikeskustes, spaades ja teadusinstituutides enam kui 38 riigis maailmas.

UNIVERSAALSUS

 

Iga toode on multifunktsionaalne ja lahendab korraga 3-5 esteetilist probleemi, mille seas on naha vananemine, hüperpigmentatsioon, akne, rosaatsea, armid jne. Kosmetseutika sobib nii meestele kui naistele mistahes nahatüübiga.

OHUTUS

 

iS CLINICAL® kosmetseutikal on FDA ja ORAC ohutussertifikaadid. Tooted ei sisalda parabeene ega avalda süsteemset mõju organismile. Kõik iS CLINICAL® tooted on ohutud kasutamiseks raseduse ja imetamise ajal.

KLIINILISED TULEMUSED

 

Kliinilist tõestust on leidnud see, et iS CLINICAL® toodetes töötab kogu koostis mitte eraldivõetud komponent.

EFEKTIIVSUS

 

Kasvufaktorid ja peptiidid töötavad aktiivselt vabade radikaalidega ning kaitsevad rakke uusmoodustiste ja vananemise eest. iS CLINICAL® kosmetseutika väljatöötamisega tegeleb rahvusvaheline tipptasemel ekspertide meeskond. Tänu unikaalsele teadmistepagasile on brändi toodetes ühendatud taimsed preparaadid ja kõrgtehnoloogiad.

4 sammu täiusliku naha saavutamiseks

Iga iS CLINICAL® toode on seotud ühega neljast astmest, mis viivad täiusliku nahani. See võimaldab valida individuaalse ja täielikult ohutu nahahooldusrežiimi. Arstil on võimalik saavutada just tema patsiendile vajalik prognoositav tulemus lahendades konkreetseid probleeme. Kliiniliselt aprobeeritud nahahooldusrežiimid, mis on mõeldud lahendamaks kõige enam levinud dermatoloogilisi esteetilisi probleeme, ja naha professionaalsete salongihoolduste sari pakuvad kosmetoloogile rohkem võimalusi.

ISCL 4 sammud EST.png

Brändist

 

Ettevõttes Innovative Skincare® oleme võtnud eesmärgiks töötada välja kosmeetikatooted, mis parandavad kogu maailma inimeste füüsilist ja emotsionaalset heaolu. Järgime kõige kõrgemaid eetilisi ja ärilisi standardeid ning naha tervist puudutava teaduse edendamisel järgime põhimõtet One face at a time.

 

Meie kvaliteetsete puhastus-, ravi-, niisutus- ja päikesekaitsevahendite sarjade loomisel kasutame kõige uuenduslikumaid kliiniliselt heakskiidetud komponente, mis on nahahooldustoodete turul esindatud juba enam kui 15 aastat.

 

Täiendame regulaarselt oma sarja taastumiseks ja profülaktikaks mõeldud toodetega, mis kujutavad endast uut põlvkonda nahahooldusvahendeid ja integreeruvad kergelt igasse režiimi.

 

Nahk näeb tervem, niisutatum ja kaitstum välja tänu efektiivseid DNA tasemel kaitset pakkuvaid tehnoloogiaid kasutavatele preparaatidele.

 

Innovative Skincare®  pakub suurepärase kvaliteediga kliiniliselt testitud tooteid. Ettevõte kasutab kõige eesrindlikumaid tehnoloogiaid ja kvaliteetsemaid koostisosi loomaks koostisi, mis toetavad naha tervist ja aitavad selle välimust parandada. Paljude meie toodete efektiivsus on tõestatud sõltumatute kliiniliste uuringutega. Innovative Skincare® meeskond koosneb maailmaklassi ekspertidest, sh farmakoloogidest, geneetikutest, bioloogidest ja arstidest, kes on kuulsad oma arenduste poolest nahahoolduse ja vananemisvastase meditsiini valdkondades kaasaegsete saavutustes.

 

Innovative Skincare® on uhke võimaluse üle oma tooteid iseseisvalt luua, parandada ja levitada. See võimaldab meil kontrollida tootmise mahte ning toodete koostist ja kvaliteeti.

Page_img_03up-300x199.jpg
images (1).jpeg
Page_img_02-update-300x199.png
Team_Headshot.png

Brian Jones

President, peadirektor

 

Brian Jones on Ameerika ettevõtete Science of Skincare, kaubamärk INNOVATIVE SKINCARE®, kaasasutaja, president ja peadirektor.
Brian Jones oli varasemalt ühe maailma juhtiva vananemisvastase meditsiini teaduslik-uurimusliku ja ravimisele keskenduva asutuse Kronos Group nahahooldusosakonna direktor.
Ettevõttes Kronos Group ametisoleku ajal töötas hr Jones välja ja testis raviva toimega vananemisvastaseid nahahooldusvahendeid, mille mõju oli suunatud naha kaitsmisele, noorendamisele ja välimuse parandamisele.
Brian Jones on hetkel rinnavähi vastu võitleva heategevusliku organisatsiooni nõukogu direktor ning samuti invasportlasi aitava mitteärilise organisatsiooni Stars for Stripes asepresident.
Brian Jones lõpetas California Ülikooli San-Diegos ja omandas hariduse biokeemia, psühholoogia ja geneetika vallas.

Alec R. Call

Asepresident
Juhtivdirektor

Alec R. Call on Ameerika ettevõtete Science of Skincare, kaubamärgiga INNOVATIVE SKINCARE®, kaasasutaja, asepresident ja tegevdirektor.

Ta on omandanud laialdase kogemuse finantsoperatsioonides, ärijuhtimises, müügis ja turunduses töötades eri ametikohtadel piirkondlike juveelipoodide võrgus Call Jewelers. Hr Call on samuti töötanud Walt Disney Company allüksustes ja esindanud Ameerika Meelelahutusliitu läbirääkimistes lepingute sõlmimisel. Hetkel on hr Call heategevusliku organisatsiooni National Breast Cancer Coalition liige.

Alec R. Call on omandanud hariduse ärijuhtimise ja ettevõtte tegevjuhtimise valdkonnas. Ta õppis Idaho osariigi ülikoolis ja Ameerika Draamakunsti akadeemias.

Charlene DeHaven M.D.

Kliiniline direktor

 

 

Doktor DeHaven on sertifitseeritud spetsialist sisehaiguste ja vältimatu abi valdkonnas erispetsialisatsiooniga vananemisega seotud meditsiini valdkonnas. Ta on samuti Ameerika Katastroofimeditsiini Kolledži liige. Doktor DeHaven oli Kronose kliinikumis vananemisvastase praktika direktor ja raviarst. Ta oli Pikaealisuse Instituudi asutaja ja peaarst, kes spetsialiseerus vananemisvastasel meditsiinil.

Doktor DeHaven on saanud palju auhindu teenete eest, sh aasta väljapaistva residendi (Upjohn Clinical Award) auhinna. Doktor DeHaveni arvel on suur hulk vananemist puudutavaid töid. Ta oli välja töötanud ja juurutanud noorendavaid meditsiiniprotokolle Pikaealisuse Instituudi ja Kronose kliinikumi jaoks, mis kujutavad endast juhtivaid uurimusi hormoonasendusteraapia ja oksüdatiivse stressi juhtimise valdkonnas.

ÜLEMAAILMNE TUNNUSTUS!

TAGASISIDE

Rosie-Huntington-Whitely.jpg
Rosie Huntington Whitely

"Kuidas saavutada reaalseid tulemusi nahahoolduses? Olen väga truu iS CLINICALi nahahooldusvahenditele. Seerum Active Serum muutis mu elu!"

images.jpeg
India Knight

"SHEALD RECOVERY BALM – üks parimaid tooteid, mida olen kasutanud. Ma ei tea, miks pole palsam siiamaani ametlikult tunnistatud vahendiks nr 1 protseduurijärgses hoolduses. See on vajalik kõikidele, mitte ainult operatsioone armastavatele inimestele."

jessica-alba1.jpg
Jessica Alba

"Mul on suurepärane kosmetoloog. Ta soovitas mul kasutada iS CLINICALi seerumit Active Serum ja ütles, et see takistab kortsude teket. Tal oli õigus – kortsud hakkasid kaduma."

bottom of page