top of page

MEIST

Meil on hea meel Teid meie kodulehel tervitada!

 

Siin, virtuaalmaailmas, hakkame Teie ja Teie tervise eest samasuguse hoolega hoolitsema kui meie ilukeskuses Re-Vita.

 

Meie keskuses lähenetakse kosmetoloogiale kui teenusele alati teaduslikust seisukohast. Me ei tööta konkreetse probleemiga, vaid rakendame kompleksseid lahendusi naha noorendamiseks ja kogu organismi tervisliku tegevuse toetamiseks. Re-Vita ilukeskuses kasutame ainult professionaalseid kosmetoloogilisi tooteid ja uusimaid seadmeid, mis vastavad Euroopa värskeimatel standarditel. Kõik see võimaldab meie spetsialistidel pakkuda klientidele tõhusaid kiire ja pikaajalise toimega protseduure.

Täiendame pidevalt oma teadmisi esteetilise ja aparaatse kosmetoloogia vallas tõestades, et noor ja ilus saab olla ka kirurgilise sekkumiseta.

Meie uksed on alati uutele külastajatele avatud, kuid samas hoiame oma püsikliente isegi rohkem. Üritame alati välja mõelda soodsaimaid pakkumisi ning meil on ka oma soodustuste süsteem.

Ilukeskuses Re-Vita püüame hoida Teie loomulikku ilu ja tervist kõikvõimalike vahenditega. Meie keskuse uksed on avatud erinevas vanuses inimestele alustades noormeestest ja neidudest lõpetades vanaemade ja vanaisadega!

 

Unustage häbenemine meiega suhtlemisel! Küsige julgelt küsimusi kõige kohta, mis teile huvi pakub, ning meie üritame edastada Teile vaid kõige usaldusväärsemat infot info@re-vita.ee

Meil on hea meel Teiega kohtuda!

woman2.png

KÕRGEMA KLASSI SEADMED

BTLlogo.png

UNIKAALNE KOSMETSEUTIKA

BoLCA+ 

Professionaalne Korea kosmeetikatoodete bränd Botulinum Polypeptide (Botoxi efektiga)!

IMG_1259 как смарт-объект-1.png

iS CLINICAL

Unikaalne ravi kosmetseutika Ameerikast, mille on välja töötanud mainekad dermatoloogid ja plastikakirurgid

images.jpeg

Fitomelatonina

Psühhokosmeetikatooted Itaaliast!
Looduslik / Säilitusaineteta
Parabeenivaba / Nahka mitteärritav

images (1).jpeg

KLIENTIDE TAGASISIDE

Minu lemmikkeskus! Ilu ja õnn kaks ühes! Proovisin uut Jett Plasma Lift protseduuri – lihtsalt hämmastav, milleni areng jõudnud on! Plasma ilu jaoks. Väga mugav protseduur imelise kohese efektiga! Tulemus on nähtav kohe pärast protseduuri. Kadusid tumedad rõngad ja tursed silmade all ning nägu muutus nooremaks! Nendele, kes vajavad ilu täna ja kohe, on see just õige protseduur! Sveta, aitäh, et meie eest hoolitsed!

Tatjana S.

Olen Svetlana klient juba 10 aastat. Usaldan kõik hooldused ja protseduurid ainult tema kätesse. Viimane kord ravisime infektsiooni ja juba alates teisest prx-33 protseduurist muutus näo olukord paremaks kui üldse olnud oli. Nüüd rõõmustan nooruse ja ilu üle ning loomulikult selle üle, et mul on selline fantastiline kosmetoloog. Koduse hoolduse vahetasin Fitomelatonina ja IS Clinicali vastu välja ning panin oma Shiseido u La Mer kapinurka.

Karin A.

Ainult surm meid lahutab. Ei rohkem ega vähem. Otsisin aastaid kosmetoloogi, kes teeks mu, nagu mulle tundus, probleemse naha korda. Tänu Svetlanale mõistsin, et oluline on leida õige spetsialist. Olen talle tänulik kõige eest, mida ta minu jaoks kõik need 13 aastat teinud on, ning samuti  tänase protseduuri eest.

Tatjana G.

bottom of page