top of page

KLIENTIDE ARVAMUSED

"Ainult surm meid lahutab. Ei rohkem ega vähem. Otsisin aastaid kosmetoloogi, kes teeks mu, nagu mulle tundus, probleemse naha korda. Tänu Svetlanale mõistsin, et oluline on leida õige spetsialist. Olen talle tänulik kõige eest, mida ta minu jaoks kõik need 13 aastat teinud on, ning samuti  tänase protseduuri eest."

04.02.2019 , Tatjana G.

"Olen Svetlana klient juba 10 aastat. Usaldan kõik hooldused ja protseduurid ainult tema kätesse. Viimane kord ravisime infektsiooni ja juba alates teisest PRX-T33 protseduurist muutus näo olukord paremaks kui üldse olnud oli. Nüüd rõõmustan nooruse ja ilu üle ning loomulikult selle üle, et mul on selline fantastiline kosmetoloog. Koduse hoolduse vahetasin Fitomelatonina ja iS CLINICAL vastu välja ning panin oma Shiseido u La Mer kapinurka."

10.03.2018 ,  Karin A.

"Sveta on tõeline oma ala professionaal!!! 20 aastat tagasi soovitas teda mulle sõbranna, sellest ajast peale pole ma talle võrdväärset leidnud! Soovin salongile õitsengut ning Svetale jõudu ja tervist! SVETA, me vajame Sind !!!."

10.03.2018 ,  Olga B.

"Mulle keskus väga meeldib. Palju erinevaid protseduure. Svetlana on suurepärane kosmeetik. Olen pärit teisest linnast. Soovitan kõigile, keda tean. Aitäh Medik8 ja iS CLINICAL eest."

10.02.2018 ,  Kristina Z.

"Minu lemmikkeskus! Ilu ja õnn kaks ühes! Proovisin uut Jett Plasma Lift protseduuri – lihtsalt hämmastav, milleni areng jõudnud on! Plasma ilu jaoks. Väga mugav protseduur imelise kohese efektiga! Tulemus on nähtav kohe pärast protseduuri. Kadusid tumedad rõngad ja tursed silmade all ning nägu muutus nooremaks! Nendele, kes vajavad ilu täna ja kohe, on see just õige protseduur! Sveta, aitäh, et meie eest hoolitsed!"

03.02.2018 ,  Tatjana S.

"Kasutan iS CLINICAL kosmeetikat alates veebruari keskpaigast. Ostsin kosmeetik Svetlana nõuandel Moisturizing kompleksi, silmakompleksi, valget valgustava seerumi, Eclipse SPF50+. Tulemust on näha juba teisel päeval. Mul on hea meel. !!!!Nahk särab.Isegi peale öiseid vahetusi hall jume on kadunud.

Svetlana, aitäh kosmeetika eest."

05.09.2017 ,  Julia K.

"Avaldan suurimat tänu arst-kosmetoloog Svetlanale tema kuldsete käte eest. Tema tööd ilmestab täpsus ja oskuslikkus. On tunda, et tal on suured teadmised ja kõrge professionaalsus. Eraldi tänan heatahtlikke neide vastuvõtus. Suur tänu, mu armsad! Edu!"

24.08.2017, Galina

"Suur tänu! Konsultatsiooni, protseduuride ja kõikvõimalike soovituste eest! Tundsin end siin heades kätes olevat! Kõike head!"

01.09.2017, Julia

"Suur tänu suurepäraste ja kasulike protseduuride eest teie kosmetoloogilises osakonnas! Teie protseduurid lisavad mulle enesekindlust ja muudavad mind ilusamaks! Soovin edu kõikides teie algatustes! Eriline tänu kosmetoloog Svetlanale! Tulite mulle appi vajalikul hetkel, mistõttu olete minu jaoks kõige täiuslikum kosmetoloog riigis!"

 

08.09.2017, Anastasia

"Aitäh abi eest! Olen Svetlana klient enam kui 10 aastat. Nende aastatega on mu nahk täielikult muutunud ja on tervem! Tänan soovituste ja toodete eest, mis aitasid saavutada veel paremat tulemust nahahoolduses! Salongi tulles võid alati abiga arvestada – see on oluline! Tulemus ei lase end kaua oodata – minu nahk on teile tänulik!"

27.09.2017Diana J.

"Meeldiv! Meeleolu on suurepärane. Täielik usaldus salongi, selle professionaalsete töötajate vastu! Sügavad teadmised ja kõrgetasemeline professionaalsus! Kõik see tekitab usaldust ja rahulolutunnet. Saad aru, milleks tulid ja mida tegid. Aitäh!"

28.09.2017, Natalia

"Suur tänu Svetlanale tema abi ja professionaalsuse eest! Ta on ainus, kes aitas mul minu probleemidest jagu saada. Soovin Svetlanale ja tema kollektiivile õitsengut ja kõike parimat! Edu! Aitäh!"

26.12.2018, Larisa

"Külastan salongi üle 10 aasta. Arvan, et sellega on kõik öeldud J Teen regulaarselt mesohapetega koorimisi, kõik meeldib väga. Ning loomulikult kõige tähtsam – Svetlana. Usaldan teda – räägib kõigest, selgitab, soovitab. Ühesõnaga spetsialist! Soovin teile palju klient (neid on niigi palju) ja õitsengut!"

11.02.2019, Viktoria

"Soovitan Svetlanat kõikidele oma sõbrannadele. Tulin tema juurde enam kui 5 aastat tagasi. Minu puhul kestab mõju siiamaani. Olen väga rahul. Soovin veel suuremat õitsengut."

23.04.2019, Veronika

"Olen Svetlanaga tuttav aastast 1996 ehk siis kasutan tema teenuseid juba enam kui 20 aastat. Öelda, et olen väga väga väga rahul tema protseduuride, lahkuse, professionaalsuse, mõistva suhtumise ja põhjalikkusega on sama hea kui mitte midagi öelda!!! Siinkohal tuleks kirjutada terve traktaat Sveta töö ja tulemuse kohta! Usaldan oma näo ainult tema kätesse! Svetlana on oma alal parim spetsialist, keda olen kohanud!"

20.05.2019, Jana

"Avaldan tänu Svetlanale. Mulle tehakse ravi eesmärgil lööklaineteraapia seansse. Toime on suurepärane! Aitäh, kallis Svetlana! Soovitan kõikidele!"

28.05.2019Irina Š.

"Sveta, tahan avaldada sulle suurt tänu protseduuri eest, mida mulle pakkusid – raadiosageduslik pinguldamine seadmega INNOFIL on POMM! Selle protseduuri järgselt küsivad mu tuttavad, mida olen endaga teinud? Nende sõnul näen lausa SUPERHEA välja! Selgus, et head tulemust ei näe ainult mina.

Suur tänu! Olen väga rahul.

P.S. Minu silma all olev arm on praktiliselt kadunud, kuigi on mul juba mitu aastat olnud."

18.01.2020Natalia K.

"Käin juba mitu aastat Svetlana juures ja olen kõigega rahul. Ta on väga asjatundlik spetsialist suure teenustevaliku ja kõikvõimalike seadmetega ning loomulikult on tal n-ö kerge käsi. Kui kosmetoloogil on meditsiiniline haridus ja ta jätkab oma oskuste pidevat täiendamist – on tulemust meie näost näha )) jätka samas vaimus!"

26.01.2020, Tatjana B.

"Ma armastan seda salongi väga! Tahan tänada imelist kosmetoloogi Svetlanat tema professionaalsuse ja individuaalse lähenemise eest igale kliendile. Mul oli uriinipidamatuse probleem ning 10 seansist koosneva ravikuuri läbimisel seadmega BTL EMSELLA olen tulemustega väga rahul. Toime on suurepärane! Sveta, tänan teid teie töö eest selle delikaatse probleemi lahendamisel. Edu teile, heaolu ja õitsengut pikkadeks aastateks!!! Teie püsiklient."

24.08.2020Marina P.

"Olen väga rõõmus, et sattusin Svetlana juurde! Tõelise võlukepikesena on ta juba korduvalt mu näo korda teinud ka siis, kui tundus, et enam ei aita miski."

02.09.2020Helena K.

"Mul oli probleem kulmudevahelise kortsuga ja tahtsin korrigeerida nina- ja suuümbruse kortse. Svetlana soovitas alustada osteopaatiaga, kuna kogu keha oli n-ö viltu. Alustasin keha osteopaatiaga ja 2-3 korra möödudes nägin, et keha paranemisega muutub ka nägu. Lõpetasin kulmudevahelise kortsu pingutamise ja kortsud kadusid. Muutusid põsesarnad ning nina- ja suuümbruse kortsud on praktiliselt kadunud ja ei häiri mind enam. Muutus lausa silmade kuju, need on sümmeetrilisemad. Soovitan enne süstimist proovida just osteopaatiat ja efekti näete ise!"

21.11.2020, Karina L.

"Tulin Svetlana juurde pärast pikka pausi ja sain teada paljudest võimalustest muuta oma nägu ja figuuri paremaks. Ta avas mu silmad juba olemasolevatele probleemidele seoses mu rühiga, mis nagu ilmnes mõjutavad tervist ja näo seisukorda. Samuti pakkus ta mulle programmi olukorra parandamiseks. Olen väga rahul suhtlusega sellise südamliku ja professionaalse inimesega. Soovitan kõikidele!"

07.04.2021Marika

"Aitäh, et olete mu elus olemas!"

09.10.2021, Irina

"Pärast COVID19 haiguse rasket kulgu tulin Svetlana juurde halli näoga ja pealaest jalatallani pinges ... Svetlana kuldsed käed tõid mu keha ja näo elule tagasi! Tuttavad ja sõbranna ütlesid lausa, et näevad endist mind! Protsessi käigus jagasin temaga oma muret ka juba 5-6 aastat kestva uriinipidamatuse kohta ... Tüdrukud, tahan teile öelda, et seade töötab! Olen siiralt õnnelik, et mul on nii äge meister!

Suur tänu!"

09.03.2022, B.T.I.

bottom of page