top of page

FITOMELATONINA

Psühhokosmetseutika Fitomelatonina – arukas kosmeetika!

 

Naturaalne / Ei sisalda konservante

Ei sisalda parabeene / Ei ärrita nahka

FITOMELATONINA pic.png

Fitomelatonina kosmetseutika tooted hoolitsevad naha tervise eest ja taastavad selle struktuuri. Tegemist on uute koostistega, mis sisaldavad ainult maksimaalselt lubatud kogustes aktiivseid komponente ilma lisanditeta ning mida iseloomustavad täpselt mõõdetud annused, loogiliselt põhjendatud valemid ja toodete nahale kandmise kindel järjestus.

TAIMNE

MELATONIIN

Fitomelatonina preparaatide tootjafirma EffegiLab (Itaalia) on fütofarmakoloogia preparaatide uurimise ja tootmise valdkonna liider. EffegiLab on taimedest melatoniini ekstraheerimise unikaalse patenteeritud meetodi väljatöötaja ja omanik.

 

Fütomelatoniin saadi esmakordselt aastal 2001 Alpi taimedest toitainete spetsiaalse patenteeritud ekstraheerimise meetodi tulemusel. Tegemist on suure melatoniini sisaldusega taimedest saadud õliekstraktiga. Fütomelatoniini õli on struktuuri pooles nahalipiididele sarnanev fraktsioon.

METOODIKA

Fitomelatonina toodete toimemehhanism seisneb naha rikastamises melatoniini loodusliku (taimse) analoogiga. Melatoniin on hormoon, mis reguleerib inimese organismi endokriinse süsteemi tegevust, aeglustab vananemise protsesse, tugevdab immuunsust ning omab tõhusat antioksüdantset toimet.

 

Vanusega väheneb organismis melatoniini hulk, mistõttu selle vaeguse kompenseerimine fütomelatoniini arvelt tugevdab loomuliku hormooni kasulikke omadusi, mis omakorda soodustab naha tervenemist ja uuenemist. Fütomelatoniini baasil loodud tooted avaldavad sügavat mõju inimese organismile, lõdvestades ja leevendades pinge ja stressi ilminguid, parandades samuti emotsionaalset seisundit ja isegi meeleolu.

008 - Kopia.JPG
imageedit_43_7960084299.png

Fütomelatoniin (fütomelatoniini sisaldav kosmeetika) on täiuslikuks vahendiks koorimisjärgses ja posttraumaatilises hoolduses, tagades naha kaitsebarjääri taastumise ja stimuleerides selle immuunsust.

Eelised

  • Looduslik päritolu.

  • Ei sisalda naftasaadusi.

  • Ei sisalda mürgiseid konservante.

  • Ei kasutata süsteetilisi värvaineid.

  • Allergeenivaba.

  • Ei sisalda keemilisi konservante.

  • Ei kasutata SLS.

  • Kasutatakse kõrgetasemeliselt puhastatud lõhnaaineid.

  • Täielik biosobivus nahaga.

Aktiivse aine manustamise "sarnasuse" alusel

 

Madala molekulaarmassi ja nahalipiididele sarnaneva struktuuri tõttu tungib fütomelatoniin nahale sattudes kiiresti ja sügavale nahka. Rakumembraani läbimiseks ei vaja see spetsiaalsed "transportimise" struktuure.

Kasutamine

Stressi ja liigse pinge leevendamise vahend.

Unikaalne rakusiseselt töötav antioksüdant.

Intensiivne niisutav ja toitev kompleks.

Päikesekaitse- ja naha fotovananemise vastase võitluse vahend.

Tõhus immunomoduleeriv vahend.

effegilab.png

LENOIL

KIIRE ABIVAHEND

VÄGA KUIVALE, DEHÜDREERITUD JA KETENDAVALE 

NAHALE

 

SOBIB ISEGI BEEBILE!

HEA TEADA

bottom of page