top of page

KINKEKAARDID

Tihti juhtub nii, et tahaks lähedasele inimesele midagi eriti head kinkida, kuid ei õnnestu kuidagi välja mõelda, mida täpselt ...

 

Kinkige talle oma TÄHELEPANU ja HOOL!

 

Re-Vita Ilu-ja Tervisekeskuse KINKEKAART on võimalus muutuda ilusamaks ja säravaks oma ala professionaalide käte all. Nad loovad teile suurima heameelega välimuse, mis avab teie individuaalsuse.

 

Pidustusteks valmistudes säästate Re-Vita KINKEKAARDIGA palju aega ja jõudu ning leiate just selle, millest unistate. Meie salongis on esindatud kõik vajalikud teenused ja nendega kaasnevad tooted, et saaksite rõõmustada ennast, lähedasi ja sõpru. Meie eripakkumised ja maagiline atmosfäär muudavad meie salongi külastamise maksimaalselt meeldivaks!

 

REEGLID JA TINGIMUSED:

 

  • Kinkekaardi summa või väärtuse määrab kinkija.

  • Kinkekaarti on võimalik osta nii konkreetse teenuse jaoks kui ka ükskõik millisele Teile sobivale summale.

  • Kinkekaart kehtib 3 kuud alates selle ostukuupäevast. Seda ei ole võimalik tagastada või raha vastu vahetada.

  • Kinkekaarti on võimalik ära kasutada nii ühe korraga kui järk-järgult väiksemate summade kaupa kaardi kehtivusperioodi jooksul.

  • Kui kinkekaardi omanik valib teenuse, mis on kallim kui kinkekaardi väärtus, on tal võimalik teenust saada vahe kinni makstes.

  • Kui valitud protseduuride summa on väiksem kui kinkekaardi väärtus, vahet rahalises vääringus ei tagastata. Samas on seda vahesummat võimalik kasutada teiste salongi teenuste soetamiseks.

  • Kinkekaardile on märgitud kõik salongi kontaktandmed, asukoht, tööaeg, mistõttu teil ei tasu muretseda, et kingituse saajal võiks tekkida mingeid probleeme teenuste broneerimisega.

 

Kinkige oma sõpradele ja kolleegidele meie teenuseid ning meie kingime nendele professionaalsed ja kvaliteetsed teenused, sooja atmosfääri ja rõõmsa sündmuse meie salongis!

bottom of page