top of page

KEEMILINE KOORIMINE
PIRNIHAPETEGA KOORIMINE - PEAR PEEL SA20

Pear Peel koorimine on valutu taastava toimega koorimisprotseduur, mis kasutab unikaalset hapete segu, mille eesmärgiks on minimeerida ärritust ja saavutada maksimaalne tulemus kõrvaltoimeteta. Eelmainitud koorimist võib kasutada aastaringselt mistahes piirkonnas näol või kehal minimaalse taastumisperioodiga.

Pirnihapetega koorija 20% salitsüülhappega omab tõhusat keratolüütilist, valgendavat, põletikuvastast ja antibakteriaalset toimet. Tänu tootes sisalduvale taimsele kompleksile on koorija mõju nahale eriti õrn, see n-ö pehmendab koorimisjärgset perioodi samal ajal happe enda aktiivsust alandamata. Sellel on niisutav, antioksüdantide ja mineraalidega rikastav, naha elulisi protsesse stimuleeriv toime. Koorimine tasandab naha mikroreljeefi tänu sarvkihi aktiivsele koorumisele, vähendab seebumi tootmist, leevendab naha põletikulisust vähendades põletikulist reaktsiooni ning avaldab valu vaigistavat toimet. Naha koorimisprotseduuri kõige olulisemaks nahas endas elastiini ja kollageeni tootmise stimuleerimine, mis on näonaha prinkuse ja sileduse jaoks äärmiselt vajalikud.

NÄIDUSTUSED PIRNIHAPETEGA KOORIMISE PROTSEDUURIKS:

Akne ja postakne

Pigmentatsioon

Seborröa

Kortsud ja naha fotovananemine

Hüperkeratoos

Tuhm näojume

MEIE PIRNIKOORIJAL ON UNIKAALNE KOOSTIS:

 • Korea pirni pektiin (3%) (Pyrus) – sisaldab pektiine, C-vitamiinI, lihtsaid suhkruid, samuti nõrku happeid. Tagab koorimise niisutava ja toniseeriva toime.

 • Viigikaktuse (Opunita ficus indica) ja bataadi ekstraktid (Ipomoea batatas) – sisaldavad nahka niisutavaid oligosahhariide ja väärtuslikke mikroelemente.

 • Tomativiljade (Tomato) ekstrakt – sisaldab bioaktiivseid fütosteroide, flavonoide (antioksüdante), karoteeni, beetakaroteeni eelkäijat likopiin, antioksüdante ja vitamiine.

 • Metsmaasika (Fragaria) ekstrakt – sisaldab mineraalsoolasid, rohkelt kaaliumi ja magneesiumi, mis on jagunevatele basaalkihi rakkude jaoks väga väärtuslik.

 • Sojaekstrakt (Soja) – sisaldab antioksüdante, isoflavonoide ja saponiine, mis stimuleerivad kõiki elulisi protsesse rakus, ning samuti niisutavaid suhkruid.

 • Pirnikoorija koostisesse kuuluvad taimsed ekstraktid tagavad niisutava ja stimuleeriva toime, salitsüülhape aga tagab pealmise nahakihi koorumise ja pindmiste kortsude silenemise.

Delikaatne keemiline koorija, mis ei ärrita isegi tundlikku nahka.

20% salitsüülhappel pH 2,57 põhinev koorija.

Mida koorimine teile annab?

 • ohutu naha puhastamine

 • toitmine ja niisutamine

 • naha toonuse ja elastsuse paranemine

 • tõstev toime ja väikeste kortsude silenemine

 • venitusarmide ja armide vähenemine

 • vistrikest ja aknest vabanemine

 • pigmentatsiooni ja ealiste laikude vähenemine

 • sile nahareljeef ja ühtlane särav näojume

 • noor ja prink nahk

pilling-lica4-e1522148241617.jpg
uxody_po_licy1-350x350.jpg

Vastunäidustused:

Erineva etümoloogiaga ägedad ja bakteriaalsed nakkushaigused, nahakatete kahjustused, rasedus, imetamine, ülitundlik nahk, toote komponentide individuaalne talumatus.

Koormisjärgne hooldus:

1. Nägu tohib pesta alles 12 tundi pärast protseduuri. Nahka hõõruda ei tohi – kuivatamiseks tupsutage õrnalt rätikuga. Esimestel päevadel pärast protseduuri soovitame kasutada spetsiaalseid vahendeid geeli või vahu kujul. Selliseid tooteid on kerge peale kanda ning need imenduvad hõõrumiseta. Juba 3-5 päeva pärast, kui algab kestendamine, võib hoolduseks kasutada spetsiaalselt koormisjärgseks perioodiks mõeldud kreeme. Soovitame vahendeid, mis sisaldavad antioksüdante ja on niisutavate, kaitsvate ja põletikuvastaste omadustega.

2. Üritage tagada nahale äärmiselt säästev režiim. Loobuge mõneks päevaks kosmeetikast, ärge kasutage koorijaid ja püüdke nägu harvem katsuda.

3. Koorimisjärgselt tuleb mõne kuu jooksul kasutada ultraviolettkiirguse eest kaitsvaid vahendeid. Ärge külastage solaariumit ja üritage päikese käes mitte päevitada (eriti päikese maksimaalse aktiivsuse ajal). Samuti tasub mõneks ajaks loobuda sauna külastamisest.

Eksperdi arvamus

Svetlana Ogurtsova, ilukeskus Re-Vita juhtivkosmetoloog:

"Täna on keemilise koorimise protseduur kõige populaarsemaks naha puhastamise protseduuriks. Selline populaarsus on auga välja teenitud tänu võimalusele lahendada koorimisega suurel hulgal erinevaid esteetilisi probleeme nii noorel ebatäiuslikkuste moodustumisele kalduval nahal kui ka küpsemal vananemise ilmingutega nahal. Puuviljahapetega koorijad on kõige omasuguste seas kõige nõutumad, kuna nendes on kombineeritud protseduuri efektiivsus, ohutus ja taskukohane hind. Ilmekaks näiteks puuviljahapete allikate kohta on viljad või marjad, mis sisaldavad teatud kosmetoloogilist ingredienti.

Puuviljahapetega koorimist võib hakata tegema juba teismeliseeas, et parandada naha seisukorda, ning ka küpses eas profülaktika ja vananemise tunnuste kõrvaldamise tarbeks. Naha koorimist kosmetoloogiakabinetis tasub teha perioodiliselt kuuridena, et vananemise protsessi peatada. Nahale sattudes mõjutavad puuviljahapped eelkõige sarvestunud rakke. Seetõttu on optimaalseks variandiks alustada töödega nahapinna reljeefi kallal pindmistest koorimistest, sest vastasel juhul suureneb kõrvaltoimete tekke risk. Sõltuvalt patsiendi probleemist ja nahatüübist töötab sama teraapiaskeem – naha ettevalmistus ja protseduuri teostamise järjepidevus.

Praktikas kasutan aktiivselt puuviljahapetega koorijaid, et valmistada nahk ette tõsisemateks protseduurideks. Selle protseduuri efektiivsus on tihedalt seotud happe kontsentratsiooniga: mida kõrgem kontsentratsioon seda parem on uuenemise tulemus. Enne uue näokreemi ostmist tasub mõelda professionaalse koorimisprotseduuri teostamisele vastava spetsialisti juures. Ostes uut nahahooldustoodet ja omades selle suhtes suuri lootus, tuleb siiski silmas pidada, et kasulike komponentide tungimine dermakihti võib osutuda keerulisemaks. See on tingitud eelkõige sellest, et surnud naharakkudest moodustunud kiht ei võimalda hooldustootel täisväärtuslikult nahka tungida ja kasulike komponentidega rikastada.

Lisaks koorimisseansile tasub mõelda ka väikese puuviljahapete sisaldusega 5-7% toodete soetamisele. Sellised abivahendid sobituvad suurepäraselt igapäevasesse hooldusesse ja aitavad protseduurijärgselt tulemust kinnistada. Kasutades happeid peamise epidermise koorimise vahendina tasub meeles pidada, et need põhjustavad nahapinna ajutise tundlikkuse suurenemise. Nahk muutub tundlikuks ja otseste ultraviolettkiirte sattumisel nahapinnale võib koorimisjärgsel perioodil tekkida pigmentatsioon. Naha kaitsmiseks ja negatiivsete tagajärgede vältimiseks kandke nahale enne õueminekut kõrge SPF faktoriga päikesekaitsekreem."

PROTSEDUURI HIND:

Nägu - 1 protseduur

Nägu - 5 protseduuri

65€  

250€  

* Kuur: 1 kord 7-10 päeva jooksul.

bottom of page