top of page

BTL EMSELLA

VAAGNAPÕHJALIHASTE TUGEVDAMISE

UUENDUSLIK MEETOD

EMSELLA 4.png

BTL EMSELLA aparaadi näol on tegemist uuendusliku meetodiga vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks, naiste sünnitusjärgsete ja east tingitud terviseprobleemide lahendamiseks ning samuti seksuaalelu kvaliteedi parandamiseks. Meestele pakub seade suurepärast võimalust lahendada uriinipidamatuse probleem, ravida eesnäärmepõletikku ja tõsta potentsi.

"Statistika kohaselt kannatab üks naine viiest vaagnapõhjalihaste nõrkusest tingitud probleemide käes. Reeglina avalduvad antud murega seotud ebameeldivad sümptomid 5-6 aasta pärast. See oluline kehapiirkond saab kannatada raseduse ja sünnituse ajal, lihased muutuvad ka vananedes nõrgemaks ning samuti avaldavad negatiivset mõju erinevad haigused ja operatiivsed sekkumised. Isegi kontsadel kõndimise või jooksmise ajal langeb vaagnapõhjalihastele suur koormus, mis neid ajapikku nõrgestab. Nende lihaste tugevdamiseks soovitatakse teha Kegeli harjutusi. Oleme küll nendest kõik kuulnud ja teame ka seda, kui kasulikud need on, kuid ausalt öeldes õnnestub neid harjutusi süsteemselt pika aja jooksul teha siiski väga vähestel.​​​​​​

DELIKAATNE TEEMA ,

kas pole?

BTL EMSELLA on suurepärane variant igas vanuses naistele ja meestele, kes otsivad lahendust uriinipidamatuse probleemile, soovivad ravida eesnäärmepõletikku, tõsta potentsi ja ravida anorgasmiat ning samuti parandada intiimelu kvaliteeti.

 

VAAGNAPÕHJALIHASEID

ON PRAKTILISELT VÕIMATU TREENIDA

JA AJA JOOKSUL NEED ATROFEERUVAD

 

BTL EMSELLA tööpõhimõte:

BTL EMSELLA seade kasutab kõrgintensiivset fokusseeritud elektromagnettehnoloogiat (HIFEM).

Protseduuri ajal istub naine mugavalt seadme toolil, mida maailmas kutsutakse mitteametlikult trooniks, lõdvestub teed või kohvi nautides ning samal ajal stimuleerib seade vaagnapõhjalihaste kokkutõmbeid. 28 minuti jooksul, just niikaua kestab üks BTL EMSELLA seanss, tõmbuvad intiimlihased 11 000 korda kokku sooritades legendaarseid Kegeli harjutusi. Seejuures tõmbuvad lihased kokku intensiivsemalt kui me neid ise pingutada suudaksime, mis tähendab, et trenn muutub veel tõhusamaks.

EMSELLA 6.png

Protseduur on täiesti valutu ja seda proovinud naised räägivad, et alakõhus oli tunda seni kogematuid huvitavaid kehalisi aistinguid.

EMSELLA 2.png

Meditsiinilised näidustused:

Seade BTL EMSELLA võitleb tõhusalt:

·       uriinipidamatusega,

·       emaka seinte laienemise ja allavajumisega,

·       parandab intiimelu kvaliteeti ja aitab taastuda pärast uroloogilisi operatsioone, sh pärast vaginoplastikat.

 

 

Kas minul on seda vaja?

Paljud naised on oma elu erinevates etappides puutunud kokku uriinipidamatuse probleemiga. Kui olete üks nendest, kannatate vaagnapõhjalihaste nõrkuse all. Vastake 5 küsimusele, et teada saada, kas vajate BTL EMSELLA protseduuri.

·       Kas olete sünnitanud ja/või aborti teinud?

·       Kas teil esineb uriinipidamatust aevastamisel või naermisel?

·       Kas teil esineb sagedasi ja ootamatuid urineerimise soove?

·       Kas teil on esinenud olukordi, kus pidamatuse probleem on mingil kujul teie seksuaalset aktiivsust takistanud?

·       Kas teil on menopaus?

·       Olete te viimasel ajal täheldanud libiido alanemist?

 

Kui vastasite jaatavalt vähemalt ühele küsimusele, soovitame läbida BTL EMSELLA ravikuuri.

 

Kuidas toimub vaagnapõhjalihaste tugevdamine?

BTL EMSELLA on kõrgintensiivsel elektromagnetväljal (HIFEM) põhinev mitteinvasiivne terapeutiline seade, mille eesmärk on stimuleerida vaagnapõhjalihaseid sügaval tasandil ja taastada neuromuskulaarne kontroll.

Tooli peamine ja olulisim ülesanne on sundida intiimlihased tööle. Protseduuri ajal tekib elektromagnetväli, mis inimorganismi kudedega koostoimel soodustab uriinipidamatuse ravi.

EMSELLA 1.png
EMSELLA 3.png

EESRINDLIK HIFEM TEHNOLOOGIA

Kõrgintensiivse fokusseeritud elektrivälja tungimine sügavatesse kihtidesse

vaagnapõhjalihaste stimuleerimiseks

Kui kaua protseduur kestab? Mitut protseduuri ma vajan?

  

Spetsialist koostab teile individuaalse protseduuride kava. Üks protseduur kestab 28 minutit. Üldiselt määratakse teile kokku 6-10 seanssi, mis toimuvad 2-3 korda nädalas.

Millal näen tulemusi?

Tunnete oma seisundis paranemise märke juba pärast esimest seanssi. Efekt hakkab aga tugevnema järgmise paari nädala jooksul.

Pärast kõikide ettenähtud seansside toimumist muutuvad ureetra ja tupe seinad ning vaagnapõhjalihased tugevamaks. Selle tulemusena paraneb kontroll uriini pidamise üle, tupe seinad muutuvad n-ö tihkemaks ja tupp ise kitsamaks ning ka seksuaalne kontakt on seetõttu lausa suurepärane.

Kuidas viiakse protseduur läbi? Kas ma tunnen valu?

Ravi ajal tunnete vibratsiooni ja vaagnapõhjalihaste kokkutõmbeid. Saate tavaellu tagasi pöörduda kohe pärast protseduuri lõppu.​​

SPETSIALISTIDE JA KLIENTIDE TAGASISIDE

EMSELLA 5.png

KUI TEIL ON TEKKINUD KÜSIMUSI

VASTAME NEILE MEELSASTI

Jätke palun teade

Teave saadetud. Aitäh!

PROTSEDUURI HIND:

Специальное предложение до 31.07.2024:

*Курс 6 процедур + 1 процедура В ПОДАРОК!

Esimene prooviprotseduur

1 protseduur

6 protseduuri

10 protseduuri + 1 protseduur KINGITUSEKS!

50€   (tavahind 100€) 

100€ 

550€ 

850€ 

*Kuuri soovitatav pikkus on 6-10 protseduuri sõltuvalt probleemist.

bottom of page